1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
مانکنی که می خواست زیبا شود بسیار وحشتناک شد (2)

این مانکن زن میخواست زیباتر شود، ولی وحشتناک شد

 
این مانکن زن میخواست زیباتر شود، ولی وحشتناک شد
خانم هانگ میوکو مدل و مانکن سابق کره ای که در اثر تزریق روغن خوراکی به جای سیلیکون به زیر پوست خود صورتش به شدت آسیب دیده بود پس از ۱۰ بارعمل جراحی چهره اش آن قدر تغییر پیدا کرد که حتی والدینش قادر به شناسایی وی نبودند.
 
 
به گزارش ایران ناز پزشکان در ۱۰ عمل جراحی گذشته توانستند در مجموع ۶۰ گرم سیلیکون و روغن را از صورت و ۲۰۰ گرم را از گردن او خارج سازند. پس از جراحت خانم میوکو مسیر زندگی این مدل سابق کره ای به کلی تغییر کرد و او هم اکنون در یک کارخانه بازیافت مشغول کار است. وی می خواست زیباتر شود و چین و چروک پوست صورتش برود و پوست نرم تری داشته باشد، از این رو باز خرید یک بطری سیلیکون غیر مجاز از بازار و تزریق آن به پوست خود و سپس تزریق روغن خوراکی به جای سیلیکون، صورتش را به وضعی انداخت که در نهایت پزشکان عمل جراحی پلاستیک او را جواب کردند.
 
به گزارش ایران ناز به نقل از روزنامه دیلی میل بریتانیا، این خانم کره ای میگوید هدفش از جراحی پلاستیک بازیابی زیبایی سابقش بوده است اما ظاهرا عمل جراحی آن گونه ای که وی می خواسته سبب بهبود او نشده و چهره او را به کلی تغییر داده و  صورت او را به غایت بزرگ و متورم شده است. پس از پخش مستند این زن در تلویزیون کره مردم این کشور دهها هزار دلار به منظور انجام عمل جراحی پلاستیک و بازیابی بخشی از زیبایی از دست رفته این زن به او کمک کرده اند.
 
 
این زن کره ای در سن ۲۸ سالگی و برای نخستین عمل جراحی خود با کمک های جمع شده از مردم به ژاپن رفت و تا کنون ۱۰ بار مورد عمل جراحی قرار گرفته است .وی که زمانی می خواست خود را زیباتر از آنچه که هست نشان دهد با ندانم کاری، امروز خود را به حال و روزی انداخته است که حتی وقتی خودش در آینه به چهره اش نگاه می کند ، وحشت می کند و بسیاری از دوستان و نزدیکان او چهره جدید او را نمی شناسند.